Зниклу у Львові 19-річну студентку університету знайшли вбитою

Зниклу напередодні 19-річну студентку Львівського національного університету Дарью Косенок, яка мешкала у гуртожитку, знайшли вбитою в орендованій квартирі на вул. Личаківській. Поліція встановлює обставини загибелі дівчини.

«На тілі загиблої правоохоронці виявили множинні рани, які, ймовірно, й стали причиною смерті. Особу дівчини встановлено – нею виявилась 19-річна мешканка Дніпропетровської області, студентка одного з львівських вищих навчальних закладів», – йдеться в прес-релізі поліції.

Дарья Косенок (так у паспорті) зникла у понеділок, 29 березня о 9:19. Дівчина вийшла з гуртожитку №3 ЛНУ ім. І. Франка, що на вул. Медової Печери, 39. О 16:00 з нею зник зв’язок, а наступного дня оголосили у розшук.

За інформацією з університетських джерел, Дарья Косеонок вийшла з гуртожитку вранці 29 березня, проте приблизно о 16:00 з нею зник телефонний зв’язок. Відомо, що вона зустрічалася з хлопцем, не студентом університету, разом винаймали квартиру на вул. Личаківській, 36, хоча постійно Дарья проживала у гуртожитку.

Відомо також, що саме власниця орендованої квартири викликала поліцію на місце вбивства.

Поліція проводить слідчі дії у квартирі, де виявили тіло студентки (фото поліції)

Наразі поліцейські шукають бойфренда студентки, який зник – він є головним підозрюваним.

Відомо, що загибла дівчина родом з Дніпропетровської області. Вона навчалася на другому курсі філологічного факультету ЛНУ ім. І. Франка за спеціалізацією «перська мова».

фото поліції