Зниклу безвісти 7-річну дівчинку знайшли мертвою: деталі

Тіло дівчинки виявили в селі, де вона жила.

Пошук семирічної Марії Борисової в Херсонській області завершився трагедією. Бездиханне тіло дитини виявили в селі, в якому вона проживала. Про це повідомив кореспондент ТСН.ua, пише Твоя Львівщина.


Тіло дівчинки знайшли за старим сараєм – воно було поміщено в мішок. Повідомляється, що раніше це місце вже перевіряли. Зараз там працюють правоохоронні органи.

Під час повторного огляду поліцейські виявили в одній з господарських будівель тіло дівчинки. Зараз встановлюється причина смерті дитини. Слідчо-розшукові дії тривають. Поки тільки це можемо сказати”, – повідомив ТСН.ua заступник керівника пресслужби ГУНП в Херсонській області Віталій Байдаров.

Нагадаємо, що семирічну Марію Борисову шукали протягом чотирьох днів. Вона зникла 7 березня в селі Щасливе, що в Херсонській області.

Правоохоронні органи для розслідування задіяли поліграф, за допомогою якого перевіряли свідчення деяких односельчан, а також і родичів зниклої дівчинки. Було відомо, що поліція опитала більше шести сотень жителів селища Щасливе, де і зникла дитина.

Правоохоронці також опитали раніше судимих осіб, а також тих, хто перебуває на психіатричному обліку. За допомогою відеозаписів встановлюється особа водіїв, які проїжджали в районі, де зникла Марія.

Поліцейські відпрацьовували різні версії зникнення дівчинки, серед яких викрадення дитини з автобусної зупинки, куди Марія ходила зустрічати тата.

Повідомляється, що співробітники поліції повторно перевірили Північно-Кримський канал, що проходить поблизу Щасливого, а також оглянули місцевість в радіусі 30 кілометрів.