Зворушливі історії про кохання

Часом здається, що сучасні люди зачерствіли і вже не здатні на щирі почуття. Але насправді любов є всюди, варто тільки придивитися. Наприклад, можна побачити, як літня пара підтримує один одного в автобусі, щоб не впасти, або як любляча жінка зустрічає з роботи засмученого чоловіка.

Після прочитання можливе різке поліпшення настрою і бажання терміново обійняти коханих або навіть зізнатися комусь у своїх почуттях.

– Поставила пароль на свій ноутбук, тому що не хочу, щоб на ньому виявилися танки і, не дай бог, вiруси. Сказала чоловікові, що дозволю взяти, якщо вгадає пароль з 3 спроб. Він вгадав з першої, написавши «ятебелюблю».

– Мого дідуся за 3 дні до 47-ї річниці весілля з бабусею поклaли в лікaрню з мiкроiнсультом. Але навіть лежачи в лiкарнi, він зміг зробити їй сюрприз: написав вірш і сходив за квітами, не дивлячись на заборони лiкарiв. А коли вона приїхала до нього і побачила його з квітами, на її очах з’явилися сльози.

– Якось раз дівчина розповіла мені, що в дитинстві у неї була книга казок, яку їй читала мама. Книга стара, 50-х років, вона її обожнювала. Знайшла фотографії в інтернеті, показала. Вона забула її в іншій країні, коли переїжджала. Я дізнався, де знайти і купити подібну книгу, благо був великий тираж, і подарував їй. Перший раз в житті побачив, що таке плaкaти від щастя. Виявилося, що я випадково знайшов ту саму книгу – з підписом її мами.

– Прийшла додому така зла, що аж трясло. Чоловік, побачивши мій стан, швиденько набрав повну ванну гарячої води із запашною піною, посадив мене туди, дав в руки пару качечок і попросив розповідати, що сталося. Влаштувала бій качечок серед пінного моря, попутно скаржачись на життя, а в паузах чоловік засовував мені в рот шматочки шоколаду.

– Їду в автобусі. На одній із зупинок заходять дідусь і бабуся. Дуже літні. І бабуся так мило і міцно тримала свого дідуся за руку, а він за неї вхопився як за єдину опору. Сідати на місця не стали (проїхали одну зупинку). Коли оголосили їх зупинку, бабуся каже дідові: «Ну, давай відштовхуйся від стіни і підемо!» Я в той момент подумала: «От би кожному в старості знайти таку бабусю або дідуся, які підтримають».

– Живу з мамою, зустрічаюся з хлопцем, справа до весілля йде, і тут моя мама захвoріла. З роботи її вигнали, грошей стало менше, а ще багато коштів на лiки стало йти. Поплaкaлaсь коханому, а він мовчки пішов, я засмутилася, подумала, що він вирішив кинути мене, дізнавшись про проблему. Але через тиждень з’явився, вручив мені пухкий конверт з грошима зі словами: «Купуй все, що потрібно, і не парся через дурниці». Виявилося, що машину продав, щоб нам допомогти.

Одружені 8 років, чоловік майже ніколи не говорив «люблю». Замість цього – гаряча вечеря, уроки з сином, а вчора взагалі мене здивував: до мого приходу повісив на батарею моє домашнє плаття, щоб я, замерзла по дорозі додому, переодяглася в тепле… До біса квіти і гучні слова, любов – це вчинки.

Сьогодні я зрозуміла, що любов існує. Мама збиралася на навчання в інше місто, тато ходив за нею хвостом весь сумний. Мама запитала: «Як ти будеш жити, якщо я пoмру?» На що тато відповів: «Я не буду, поруч ляжу».

– Робила манікюр у майстра на дому. З роботи прийшов її чоловік. Стандартні питання про самопочуття, роботу, вечерю. Голос у хлопця сумний, пониклий. Дівчина звертається до мене: «Зачекайте 5 хвилин, у нас ритуал». Подумала, що вони займуться любoв’ю або почую прицмокування за дверима. А вона його міцно обняла і притулилась до грyдей. Він дихав їй у чоло і повторював: «Спасибі, ти моє щастя», – потім поцілував і відпустив знову до мене. Якщо мені хтось скаже, що кохання немає, я кину в нього камінь.

Джерело