За тиждень на Львівщині стрімко побільшало хворих на Covid-19

На Львівщині стрімко зростає кількість хворих на коронавірус. Впродовж тижня, з 5 по 11 вересня, в області виявили 1467 нових хворих.

Про це повідомила у Facebook керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко, інформує Твоя Львівщина.


З 5 по 11 вересня в області зробили 4577 тестів на коронавірус, з них позитивними виявились 1467.

Головна епідеміологиня Львівщини зауважила, що тижнем раніше позитивних результатів було 997. Тобто приріст становить 33%.

Також вона зазначила, що в медзакладах зараз лікуються 339 хворих на Covid-19.

За останній тиждень проти коронавірусу вакцинувались 6 877 людей, з них 3510 отримали бустерну дозу.

Наталія Іванченко закликала не нехтувати безпекою та за перших ознаках хвороби залишатися дома і звертатися до лікаря. Крім того. вона наголосила на необхідності носити маски громадських місцях та зробити профілактичні щеплення.Як повідомляється, нова хвиля коронавірусу на Львівщині розпочалася у першій половині серпня. Тоді за тиждень кількість нових хворих виросла відразу на 30%. Також за тиждень від недуги померли троє людей.

Упродовж серпня і до початку вересня у Львові з коронавірусом госпіталізували 122 людей. Ще 900 львів’ян перехворіли вдома у досить легкій формі. Через старт нової covid-хвилі у Львові можуть повернути масковий режим.