Загадково зниклу 36-річну жінку виявили мертвою з пакетом на голові: невідомий листувався від її імені

У Закарпатській області виявили тіло Габріели Яцкович, яка зникла 30 грудня.

За попередніми даними, це було вбивство, до того ж ще якийсь час невідомий вів листування з телефону покійної від її імені.

У правоохоронних органах кажуть, що тіло жінки знайшли на горищі будинку її матері з пакетом на голові. Про це повідомляє місцеве видання “Закарпаття онлайн”.

Першою про зникнення жінки до поліції повідомила подруга, яка стурбувалася її тривалою відсутністю. Ті, хто забив на сполох, зазначали, що зникла була відповідальною, тому не могла просто так залишити на вулиці свого собаку, а також без поважних причин не вийти на роботу.

Втім, видання пише, що кілька днів у поліції ніяк не реагували на заяву, а за фактом розпочали пошуки лише після значного розголосу в соцмережах. В результаті тіло жінки виявили на горищі будинку її матері. До того ж на голові в неї був пакет. Попередні висновки свідчать, що жінку задушили.

Варто зазначити, що ще якийсь час невідомий листувався від імені зниклої жінки. У переписці говорилося, що Габріела нібито полетіла на відпочинок до Єгипту, а на підтвердження цього скинули фото з інтернету, датовані 2019 роком.

“Метою (зловмисника. – Ред.) було відтягнути виявлення факту вбивства, ймовірно, щоб на час, коли приховане стане явним, за строком давності було стерто відео з камер зовнішнього спостереження в прилеглих об’єктах. Тобто, цілком можливо, йдеться про особу, дотичну до кримінальних сфер”, – йдеться у матеріалі.

Як пишуть журналісти, Яцкович раніше мешкала на винайманій квартирі, а вказаний будинок мав перейти їй у спадщину після смерті матері.

За словами однієї зі знайомих загиблої — Андріани, Габріеллу могли викрасти через, можливо, незаконні операції із нерухомістю. Версію про побутові конфлікти із рідними відкинули відразу, адже жінка жила сама. Так само як і ситуації, пов’язані з роботою. Адже навряд вона могла володіти секретними даними чи сумами.

“Габріелла дуже добра, що вже аж занадто. Думаю, її могли виманити допомогою собакам. Наприклад, могли покликати рятувати десь пса. Якщо про таке просив знайомий, Габріелла могла піти на поміч навіть вночі. Допускаю, що цією її слабкістю, особливо зараз після смерті мами, могли скористатися якісь деструктивні сили. Можливо, мають місце афери з нерухомістю”, — відмітила жінка.