Жовківська ялинка змагатиметься відразу з двома суперницями за вихід до 1/4 фіналу конкурсу “Найкраща ялинка Львівщини-2021”

З 26 грудня 2020 року триває конкурс “Найкраща ялинка Львівщини – 2021”, який організовує інтернет-портал Твоя Львівщина.

Головна новорічна ялинка Жовкви розпочала свій шлях в конкурсі відразу з 1/16 фіналу, де їй протистояла новорічна красуня з міста Судова Вишня. У цій парі стався безпрецендентний випадок, коли обидві ялинки у шаленому протистоянні протягом 2 діб (з 9:00 год 10 січня до 9:00 год 12 січня) не змогли виявити сильнішого, набравши однакову кількість голосів – по 4594. Таким чином до 1/8 фіналу, у зв’язку з однаковим результатом, пройшли обидві ялинки. Тепер на них чекає ще одна зустріч, тільки вже втрьох – Жовква, Судова Вишня та Новояворівськ.

Нічийний підсумок протистояння Жовква – Судова Вишня

 З усіма результатами 1/16 фіналу конкурсу можна ознайомитись тут.


Голосування на стадії 1/8 фіналу у тріо Новояворівськ – Жовква – Судова Вишня розпочнеться о 9:00 год 18 січня на сторінці Твоя Львівщина у Facebook і триватиме до 9:00 год 20 січня.

Для того щоб проголосувати, потрібно буде на сторінці Твоя Львівщина у Facebook (з 9:00 год 18 січня) відкрити фото ялинки, яка більше подобається і внизу обраної ялинки ПОСТАВИТИ ВПОДОБАЙКУ (ЛАЙК).

Переможець цього голосування проходить до наступного етапу (1/4 фіналу), де зустрінеться з новорічною красунею із міста Стрий.


Детальніше про правила конкурсу читайте тут.