“В це неможливо повірити”: передчасно обірвалося життя 28-річної лікарки (ФОТО)

В це важко повірити, але передчасно обірвалось життя 28-річної лікарки неврологічного підрозділу Чернівецької обласної лікарні.

Жінку звали Анастасія П’ятковська. Про смерть колеги повідомили на сторінці лікарні у соцмережі.

“4 лютого колектив ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» зазнав непоправної втрати. На 28 році життя перестало битись серце лікаря-невропатолога неврологічного підрозділу П’ЯТКОВСЬКОІ Анастасії Юріївни.
Пішла з життя молода людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Не вистачає слів, щоб передати сум, який торкнувся не лише сім’ї, а й колег.На трудову медичну ниву Анастасія Юріївна стала у 2016 році.

Після закінчення Буковинського державного медичного університету вона була зарахована на інтернатуру за спеціальністю «Неврологія» у третє відділення Чернівецької обласної психіатричної лікарні. Після закінчення інтернатури у 2018 році почала працювати лікарем-невропатологом у цьому ж відділенні, а з листопада 2020 року продовжила свою лікарську діяльність в ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня», де й працювала до нині.

Апарат управління, колеги-неврологи підрозділу неврології, співробітники ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» та профспілковий комітет адресують найщиріші співчуття рідним та близьким Анастасії П’ятковської.
Поділяємо Ваше горе, схиляємо голови у тихій молитві, підтримуємо Вас у годину скорботи.Неможливо знайти слова втіхи та загоїти біль і гіркоту від непоправної втрати рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…Усі, хто знав Анастасію Юріївну, любили і поважали її за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість та оптимізм.У пам’яті колег Анастасія Юріївна назавжди залишиться вічно молодою та життєрадісною, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.Вічна пам’ять! Нехай земля буде лебединим пухом”, – зазначили на сторінці медичного закладу.

Про причини смерті молодої лікарки наразі нічого не відомо.