Відомий священник розповів чи можна одружуватись у високосний рік.

2020 рік є високосним.Багато молодих пар з тих чи інших міркувань намагаються не одружуватись в цей рік.Адже саме високосний рік за повір’ями є роком коли одружуватись небажано.

З чим пов’язана така думка і чи справді не потрібно вінчатись в 2020 році кореспонденти нашого видання спробували дізнатись в відомого священника з Волині – Михайла Бучака.

«Одруження у високосний рік ніяк не впливає на наше життя. До того ж це є марновірство. Бог каже: по вірі вашій дасться вам. Якщо ми віримо, що існує проблематика високосного року, то цей рік буде проблематичним – по вірі вашій. У даному випадку поняття високосного року суто поняття літочислення та календаря – і не більше. Я вірю, що кожен рік, який є у нашому житті, – благословенний Богом. Як би ми провели статистику щасливих чи нещасливих людей у високосний рік, ми абсолютно не мали б ніякого дисбалансу. Для мене високосний рік такий самий, як і всі інші. Можна одружуватися, вінчатися, будувати щасливі сім”ї», – каже священник.

Він наголошує, що багато людей звертають увагу на різні магічні числа як от 11.11.2011 чи дні Валентина.Хоча за його словами ці числа та дні ніякого впливу на щасливе подружнє життя не мають.

Отець Михайло переконаний,що одруження в високосний рік нічим не відрізняється від інших адже жодних застережень в книжках що стосуються духовності немає.

«Звідки такі речі трапляються? Розповім випадок з мого життя. Оформляю документи і даю дівчатам цукерки в знак подяки. А вони не хочуть їх брати. «А ви знаєте, що вагітній жінці не можна відмовляти?, – питаю. «Ну, так», – відповідають. «А чому?”. «Тому що вона народжує дитину, виношує нове життя», – відповідають. «А ви знаєте, що священникові теж не можна відмовляти? «А чому?». «Бо жінка народжує дитину фізично, а священник під час хрещення дає дитині духовне народження. Тому йому теж не можна відмовляти», – жартую я. І дівчата беруть цукерки. А ззаду стоїть жінка з чоловіком: «Чуєш, Петре, я навіть такого не знала. Потрібно буде Марійці розказати». Отак от і про високосний рік. Хтось десь щось сказав і це пішло між люди.

одруження
фото з відкритих джерел