Волонтерку та госпітальєрку висадили з автобуса через російський серіал.Вони їхали з Луцька з похорону бійця

Водій автобуса по дорозі із Луцька у Київ посеред траси погодився висадити волонтерку та госпітальєрку, які просили водія автобуса вимкнути російський серіал, який транслювався у салоні.

Про це повідомляє Твоя Львівщина посилаючись на допис facebook госпітальєрки Ярини Чорногуз.

“Ми  були змушені зупинити автобус, яким їхали з Луцька до Києва на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал. Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився.” – зазначає Ярина Чорногуз у себе в дописі facebook.


Далі коли дівчата ввікнули камеру на телефоні, водій почав вибивати його з рук. Після чого вимагав дізнатись думку більшості автобуса.“Я повернулася і пояснила все те саме людям, і чи їм принципово дивитися російське кіно, пропонувала його вимкнути. На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала назад з Італії і що їй байдуже на каком язикє і що ми вбивці, що їздимо на війну, що вона нас туди не посилала. Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима.” – повідомляє Ярина Чорногуз.


Зазначимо, що Ярина Чорногуз поверталась із Луцька з похорону Героя України Миколи Сорочука, який напередодні загинув на Сході України від кулі снайпера.


“Нас двох, волонтерку аерозвідки та госпітальєрку, дорослі зрілі люди, громадяни України, на чолі з водієм погодилися висадити посеред траси, аби далі дивитися у спокої російське кіно.” – підсумувала Ярина Чорногуз у своєму дописі.


Фото Ярина Чорногуз

Ярина Чорногуз закликає не вести себе пасивно, коли нас насильно за наші ж гроші на автобусних рейсах запихають продуктом окупанта. Особливо зважаючи на те, що наше право не чути російськомовний продукт окупанта в публічному просторі захищає закон “Про функціонування української мови як державної”.


Після того, як дівчат висадили, вони почали добиратись автостопом до міста Рівне, що їм успішно вдалось, де вони сіли на автобус до Києва. Також, повідомляється, що у Києві на водія маршуту “Луцьк-Київ” чекали небайдужі люди, проте водій поїхав в об’їзд автостанції.Прошу репосту. Щойно ми з Настьонко Конфедерат були змушені зупинити автобус фірми @Busfor.ua, ФОП "Раб Т.Б '/ bustrans….

Опубліковано Яриною Чорногуз Понеділок, 27 січня 2020 р.

Компанія-перевізник миттєво відреагувала на це написавши допис у facebook:

“Компанія Winew і Bus Trans офіційно звертається до всіх!
Ми щойно дізналися про ситуацію, котра виникла в автобусі, і м‘яко кажучи шоковані вчинком водіїв.
По-перше, адміністрація видає на кожний автобус флешки з українськими стрічками, тому нам на даний момент незрозуміло як російськомовний фільм з‘явився на екрані автобуса.
По-друге, що найбільше вразило нас, – це реакція водіїв, котрі відмовились вимкнути його на прохання дівчини.
Ми хочемо вибачитись за неприпустиму поведінку працівників фірми.
Наша позиція однозначна: подібні ситуації ганебні й не повинні повторюватися в майбутньому.”