Вдарив ножем 9 разів: хлопець розповів, чому вбив 19-річну студентку у Львові

Тіло зниклої Дар’ї Косенок знайшли в одній із кімнат орендованої квартири з дев’ятьма ножовими пораненнями грудної клітини.

Затриманий хлопець 19-річної львівської студентки Дар’ї Косенок з Дніпропетровщини, зізнався у її вбивстві. До злочину його нібито штовхнули ревнощі.

“Так, як ми з ним спілкувались, це на ґрунті ревнощів, на побутовому ґрунті, виник такий конфлікт. Надалі йому вже важко пояснити свої дії”, – розповів ТСН керівник Львівського районного управління поліції Павло Гарасим.

Видання ZAXID.NET з посиланням на джерела в поліції повідомляє, що підозрюваного затримали в одному з хостелів Східниці, де він переховувався: хлопець втік зі Львова у Дрогобич, а звідти у Східницю. Зі слів затриманого, він приревнував свою кохану і тому напав на неї з ножем, пише видання.

Відомо також, що хлопець не жив у Львові постійно, а приїжджав лише час від часу, щоб зустрітися з Дар’єю.

Кілька тижнів тому, за інформацією видання, пара посварилися, і хлопець забрав у дівчини телефон. Тоді вона повідомила про це до поліції, однак уже за кілька днів забрала заяву, пояснивши, що претензій до хлопця не має.

За словами керівника Львівського районного управління поліції, Дар’я зустрічалася з підозрюваним близько двох років. У переддень вбивства пара винайняла квартиру на добу, а згодом продовжила оренду ще на день.

За інформацією правоохоронців, перед вбивством ані дівчина, ані хлопець не вживали алкоголь. Тіло Дар’ї знайшли в одній із кімнат з дев’ятьма ножовими пораненнями грудної клітини.

“Бойфренд 19-річної Дар’ї, знаючи, що на вході в будинок є камера, втікав через вікно. … На даний час непрацюючий, займався програмуванням”, – розповів Павло Гарасим.

фото facebook.com/SarvaUa