Батьки спали після алковечірки: у Польщі втопився 2-річний хлопчик з України (фото)

У Польщі 2-річний Владислав загинув через недогляд та безвідповідальність батьків. Маленький хлопчик, вийшовши з дачного будиночка, поки його тато і мама міцно спали після гучної вечірки, втопився в озері. Батьків звинуватили у смерті дитини, їм загрожує тюремне ув’язнення.

Трагічна подія сталась у четвер, 15 липня, на озері Шперек Велькопольського воєводства, на території відпочинкового центру “Лідо”. Про це повідомило польське видання Fakt.

Тіло маленької дитини, що плавало у воді, помітила жінка, яка прогулювалась біля озера. На місце події негайно викликали аварійно-рятувальні служби. Реанімування дворічного хлопчика зайняло понад дві години. Медики всіма силами намагалися врятувати життя малюка, але безрезультатно – дитина померла.

Хлопчика реанімували понад дві години. Джерело: PAP, фото:Tomasz Wojtasik

Поліція розшукала батьків маленького Владислава, ними виявилась пара з України, яка, крім Владика, виховує 12-річну доньку. Вони приїхали до відпочинкового центру з іншою сім’єю і напередодні влаштували алкогольну вечірку, яка закінчилась орієнтовно о 5 ранку – наступного дня на терасі котеджу все ще лежали порожні банки з-під пива.

Коли саме малюк вийшов з будиночка – невідомо. Йому вдалось це зробити, оскільки двері були не замкнені. Дитина подалася до озера і впала з пристані у воду. Свідки кажуть, що хлопчик, мабуть, тривалий час пробув у воді, бо його тіло було все синє

Експертиза встановила, що хлопчик помер через втоплення. Прокуратура в Остуві- Велькопольському розпочала розслідування.

Батьків Владика звинуватили в тому, що вони піддали свого 2-річного сина безпосередній небезпеці та ненавмисно спричинили смерть дитини, залишивши двері будинку незамкненими.

Вони визнали свою провину. У Польщі батькам Владика загрожує в’язниця від 3 місяців до 5 років.